Cukorová posýpka je rozhodne nevyhnutným prvkom zdobenia každého cukrárenského výrobku. Posypová príchuť v tvare srdiečok a perličiek sa rozhodne hodí ku všetkému. Sú sladké, no nepremôžu chuť hlavného občerstvenia. Preto oslovia každého, aj tých najnáročnejších spotrebiteľov. Nečakajte a zaobstarajte si zásoby rôznych posypových sád z našej ponuky. Ako názov napovedá, posypky majú tvar malých srdiečok. Táto rôznorodosť vám dáva istotu, že srdiečka budú hodiť do akejkoľvek dekorácie. Ich sladká a univerzálna chuť osloví všetkých hostí na večierku. Zo svojej skúsenosti vieme, že pečivo posypané touto ozdobou je okamžite preč. Na pečenie budú srdiečka skvelým doplnkom, ktorý nebude dominovať, ale naopak zvýrazní chuť. Ak posyp posypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zapať zmäknúť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšiu dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovanom tortu, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posypkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, celozrnná múka, ryžová múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zhutňovadlá: E412, E415, E466, E414; lesk látka kapol (šelaka, rastlinný olej), mastek, konzervant kyselina sorbová (E200 ), potravinárska farbivá: E124, E102, E110, E174, E172
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | ružová / biela / Silver |
| Kategória: | Ozdoby na tortu srdce a srdiečka |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Cukrové a čokoládové Valentínské zdobení | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715806 |
| Kód produktu | ilc1163 |